Meer Dan 2 Miljard Seconden Veilig - Nieuw Veiligheidsrecord En Reden Voor Ons Team Om Te Vieren

Te midden van dit steeds veranderende landschap van deze #newnormal wereld, vond Aristech Surfaces een reden om hierbij stil te staan, erover na te denken en dit te vieren. Op 18 april 2020 hadden we 2 jaar geen registreerbaar incident en 2 jaar geen incident met verloren tijd gehad. Gezamenlijk werkte, produceerde en reisde ons team meer dan 2 miljard seconden veilig. WOW! Zeker een geweldige prestatie, een belangrijke mijlpaal in de geschiedenis van Aristech Surfaces, waar ons hele team wereldwijd trots op kan zijn.

Of u nu in onze kantoren of op afstand werkt, op een van onze fabrieksvloeren of in de distributiecentra, op de veiligheidsafdeling, R&D, boekhouding, verkoop of marketing: ""altijd het juiste doen"" betekent, als het gaat om veiligheid, bewust zijn van en letten op het welzijn van ons hele team. Veel bedrijven zullen zo'n mijlpaal nooit bereiken, en dat vatten we niet lichtvaardig op. Een van onze kernwaarden als bedrijf is ""We zijn voortdurend aan het verbeteren terwijl we ernaar streven het beste te leveren in alles wat we doen."" Als bedrijf heeft ons wereldwijde Aristech Surfaces-team dit doel samen bereikt, omdat het van al onze medewerkers betrokkenheid, focus en vastberadenheid vergde om zichzelf te overtreffen.

Als het gaat om veiligheid, weten we dat dit betekent dat onze medewerkers, collega's en vrienden het werk net zo veilig verlaten als ze zijn aangekomen. Vooral nu is dit een streven waar we allemaal trots op zijn bij Aristech Surfaces, en we zullen onze blik blijven richten op de volgende prestatie.

#besafe #bewell #aristechsurfacesculture #teamwork